• 4.jpg
  • 1.jpg
  • 5.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg


Usługi

Transport (Dokonując zakupu w naszych składach, mają Państwo do dyspozycji naszą flotę pojazdów)
- Man + Hds (ładowność 10 t)
- LT 35 (ładowność 1,5 t)
- Mercedes Sprinter (ładowność 1,5t)
- Mercedes 811D (ładowność 4,5 t)
- Wózek widłowy Toyota (ładowność 2t)
- Wózek widłowy Toyota (ładowność 1t)

- Rozładunek dźwigiem (Man + Hds)

Certyfikowany montaż!

Drzwi i podłogi VOX współpracują z certyfikowanymi firmami wykonawczymi o sprawdzonej jakości usług. Dzięki temu pod jednym dachem klient może dokonać zakupu materiałów wykończeniowych oraz zapewnić sobie profesjonalny i szybki montaż tych produktów. Ponadto kupując towar z usługą montażu klient korzysta z prawa do obniżonego VAT-u. Towary kupowane u nas są bowiem objęte 8-procentową stawką podatku. "Cena w opcji z montażem" zawiera tylko cenę towaru z 8% VAT, którą mogą Państwo uzyskać tylko przy zamówieniu drzwi lub podłóg z usługą montażu. Uwaga: cena ta nie zawiera kosztu samej usługi. Koszt usługi montażu wyceniany jest dopiero na podstawie pomiarów montażysty.     Zakup drzwi powinien być poprzedzony dokładnym pomiarem, aby uniknąć błędnego zamówienia towaru, koszty montażu określane są na podstawie pomiarów i oceny zakresu prac przeprowadzonych podczas pierwszej wizyty naszego montażysty.

Montaż na terenie Słupska i okolic:

Montażysta: Jarosław Wolski
Telefon: 793-760-666

- Atrakcyjne systemy ratalne
Salon Wnętrz Mar-Pol Vox umożliwia zakupy bezgotówkowe na atrakcyjnych warunkach dzięki współpracy z Bankami Sygma Bank i Credit Agricole. Uczestniczymy także w programie Limit Remontowy.

- Płatności kartą

Projektowanie Wnętrz

Przy tworzeniu projektu profesjonalni projektanci biorą pod uwagę wiele czynników ważnych z punktu widzenia nabywcy, poczynając od preferowanego stylu i kolorystyki, na zasobności portfela kończąc. Chodzi przecież o to, by wymarzona łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale i niepowtarzalna. Glazura Królewska prezentuje Państwu łazienki z klasą, praktyczne rozwiązania, piękny wystrój wnętrz. Podpowiemy Państwu jak urządzić łazienkę.(więcej...)