• 4.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 1.jpg


Salon Drzwi

Salony Drzwi VOX działają na rynku polskim już od dwóch dekad. 60 oddziałów w całym kraju stawia nas wśród liderów branży wykończeniowej. Dysponujemy przestronnymi salonami, co pozwala nam na tworzenie nowoczesnych ekspozycji drzwi, podłóg i paneli. We wszystkich naszych punktach handlowych można skorzystać z usług doradztwa projektanta wnętrz, montażu, dowozu towaru, a także dogodnych systemów ratalnych.

Jesteśmy firmą pionierską w zakresie wdrażania nowych technologii: jako pierwsi w branży uruchomiliśmy sklep internetowy. Wyprzedzamy trendy i kreujemy całkiem nowe: kolekcja Drzwi VOX to nowoczesne rozwiązanie dla kreatywnych klientów, przyzwyczajonych do możliwości wpływania na otaczającą ich rzeczywistość. Dzięki przejrzystemu konfiguratorowi online, mogą oni tworzyć własne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z domowników. Nie zapominając o bardziej konserwatywnych klientach proponujemy kolekcję Drzwi VOX Classic, której subtelna elegancja pasuje zarówno do większości tradycyjnych, jak i do bardzo nowoczesnych wnętrz.

Współpracujemy z blisko 100 certyfikowanymi ekipami montażowymi o sprawdzonej jakości usług. Rozwiązanie to pozwala klientom w jednym miejscu dokonać zakupu materiałów i zorganizować ich szybki, profesjonalny montaż. Dla wszystkich naszych montażystów organizujemy szkolenia, zakończone przyznaniem certyfikatów od wiodących polskich producentów. Dzięki regularnym działaniom promocyjnym, oferujemy naszym klientom najwyższej jakości towary w rozsądnych cenach.

W naszym salonie znajduje się około 150 skrzydeł drzwiowych!!! Największa ekspozycja w promieniu 100 km!!!

 W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi następujących producentów.

Drzwi Wewnętrzne

Pol-Skone, D.r.e, Invado, Classen, Interdoor, Vox, Cal, Porta, Asilo, Intenso,

Drzwi Szklane

Eclisse, Pol-Skone, Dre, Invado

Drzwi Wejściowe

D.R.E, Pol-Skone, Invado, Interdoor, KR Center, Capek, Gerda, Cal, KMT, Juwent

Drzwi Zewnętrzne

Cal, Doorpol, Capek, KMT, Gerda, Disting, El-Prema, VOX, Juwent, Investdoor,

Okucia, Klamki

Infinity, Domino, Tupai, Gamet, Vds, Axa

Pełna oferta drzwi naszej firmy (KLIKNIJ LINK)